Brána do Möienu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Möien - textové fantasy RPG.


+3
Osud
R'elors Ar-Feiniel
Nauen Neima
7 posters

    R'elors unesen

    Yōso
    Yōso


    Poèet pøíspìvkù : 9
    Join date : 01. 01. 17
    Age : 97
    Location : Möien

    R'elors unesen - Stránka 2 Empty Re: R'elors unesen

    Příspěvek pro Yōso Thu Jan 26, 2017 1:14 pm

    Hodím po ní ošklivý pohled. Pomalu ale jistě ve mně začíná bublat vztek. Holt horká hlava. Klid. Nadech výdech. Mysli na ten krásnej domek,co si budeš moct koupit promnu si oči. Ale trochu zlomyslá být můžu pomyslím si a vytvořím malou díru pod sněhem kousek před jejím koněm tak, aby do ní spadl. Když se tak stane,spokojeně se pousměju,ale jinak na sobě nedám nic znát.
    "To je dobrej záměr" řeknu nepřítomne Suze. Zastavim Felixe. Natáhnu se. "Určitě jeli do města"zamumlam
    Suzuhana Aoi Supido
    Suzuhana Aoi Supido


    Poèet pøíspìvkù : 6
    Join date : 31. 12. 16

    R'elors unesen - Stránka 2 Empty Re: R'elors unesen

    Příspěvek pro Suzuhana Aoi Supido Wed Feb 01, 2017 6:43 pm

    Cukne mi mírně koutek, když přijde na řadu řeč o "zpříjemnění" cesty jednoho Isfeťánka, kterého Nauen očividně znala a se kterým jsem se nejspíše měla za nedlouho vidět. Tedy, jestli je ještě naživu. Potřesu hlavou. Neměla bych ani pomýšlet nad jeho smrtí, když jej vlastně ani neznám. "Vzpomeň si na mistrova slova.." Pobídla jsem se v mysli, což mi přivodilo mírné nakrčení čela. Někdy jsem vzpomínala opravdu s nechutí.
    Otěže držím jen jednou rukou. Druhou si nevědomky přejedu na jedné straně po tváři. Někdy mi to přišlo uklidňující, jindy ne. Zamyšleně těknu očima k Yoso, poté k Nauen. Nakonec mi padne zrak na prozatím nemluvící další osobu. Zavrtím hlavou. Jemně podrbu Tsukima zboku na krku a nohama jej pobídnu, když vidím, že i Nauen zrychlila.
    Ohlédnu se na zastavující Yoso. Obočí se mi nechápavě vyklene vzhůru. Samozřejmě zpomalím s Tsukimem až do kroku. Na okamžik sklopím oči k Hikari, která je stále na svém místě.
    R'elors Ar-Feiniel
    R'elors Ar-Feiniel


    Poèet pøíspìvkù : 6
    Join date : 31. 12. 16

    R'elors unesen - Stránka 2 Empty Na cestě k Hadoru

    Příspěvek pro R'elors Ar-Feiniel Thu Feb 02, 2017 6:32 pm

    Konečně si můžu odpočinout.. projede mi hlavou, když mě mág přiváže ve městě ke koni a vyjede. Pochybuju, že si ho opravdu nikdo nevšiml.. teda spíše mě. Musím doufat. Sice zrovna tahle poloha na koni není extra příjemná, ale aspoň ušetřím dlaně a kolena. Začnou se mi pomalu zavírat oči a na hřbetu koně usnu..
    Nauen Neima
    Nauen Neima


    Poèet pøíspìvkù : 12
    Join date : 03. 11. 16
    Age : 24
    Location : Möien

    R'elors unesen - Stránka 2 Empty Trojlesí

    Příspěvek pro Nauen Neima Sun Feb 05, 2017 1:21 pm

    Đarrenshaw lehce klopýtne, ale hned to vyrovná. Ten kůň je prostě jedinečný. Ohlédnu se na Yoso, která se jen šklebí. Co jsem od ní mohla čekat. Proč jsem ji vůbec brala s sebou? Pomyslím si a zavrtím hlavou. Stalo se.
    "Možná že jeli do města, ale tam určitě nemohli zůstávat. Bylo by to příliš očividné," zamumlám si pro sebe a podívám se opět na cestu. Les pomalu končil.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 39
    Join date : 03. 11. 16
    Location : Everywhere

    R'elors unesen - Stránka 2 Empty Re: R'elors unesen

    Příspěvek pro Admin Sun Feb 05, 2017 1:24 pm

    Isfeťan zrychlí okamžitě, jakmile vyjedou z Hadoru. Chyběl už jen kus ke konci jejich cesty a k dobrému obědu na který se těšil už čtyři dny. Ohlédl se po elfovi, vypadal, že spí, proto se rozhodl, že si to střihne přes les.
    Yōso
    Yōso


    Poèet pøíspìvkù : 9
    Join date : 01. 01. 17
    Age : 97
    Location : Möien

    R'elors unesen - Stránka 2 Empty Re: R'elors unesen

    Příspěvek pro Yōso Fri Feb 10, 2017 9:17 pm

    Natáhnu krk,abych lépe viděla. "Do Hadoru je to uz jen kousek. Když zrychlíme,budeme tam do 15 minut" zabrblám. Přitáhnu si bundu víc k tělu,jelikož tu začne být jakási zima. V Hadoru se snad budeme muset ubytovat a já budu moct ven. Nechce se mi vozit ta taška bůhví jak dlouho pomyslím si a nervózně se na mi podívám. Snad bude mít Ilea čas a teleportuje mi je do Akademie Za Cyn poškrábu se na temeni. Jelikož mě cesta nudí,vytáhnu pár valounů a za doprovodu tichých formulí je začnu tvarovat do podoby špiček šípů. Takhle si vždycky naddělám desítky hrotů,ale nikdy se už dál nedostanu. Je to hlavně z duvodu lenosti,ale většinou se ospravedlním tím l,že do toulce by se mi stejně další šípy nevlezly
    Nauen Neima
    Nauen Neima


    Poèet pøíspìvkù : 12
    Join date : 03. 11. 16
    Age : 24
    Location : Möien

    R'elors unesen - Stránka 2 Empty Hador

    Příspěvek pro Nauen Neima Tue Feb 21, 2017 1:00 pm

    Pobídnu lehce Đarrena a on zrychlí. Za méně než dvanáct minut dojedeme do Hadoru, kde trochu zpomalím. Bylo tam ticho. Možná že až příliš velké ticho, ale pravděpodobně za to mohlo to, že všichni lidi teď trčeli kvůli nehezkému počasí uvnitř svých domovů či v hospodě. Podívám se na zem, i když vím, že tady mi to nebude k ničemu. Jejich stopy zmizely v množství ostatních stop. Navíc, R'elorsovo krvácení se zastavilo už hodnou chvilku před Hadorem, takže na to se opět nedalo spoléhat. Takže.. kdo tady je dobrý ve stopování díky pitomé zemní magie? Otočím se dozadu. "Je to na tobě."
    R'elors Ar-Feiniel
    R'elors Ar-Feiniel


    Poèet pøíspìvkù : 6
    Join date : 31. 12. 16

    R'elors unesen - Stránka 2 Empty Re: R'elors unesen

    Příspěvek pro R'elors Ar-Feiniel Tue Feb 21, 2017 4:20 pm

    Pomalu otevřu oči a uvidím, že se pomalu blížíme k horám. Mág zvednul tempo, poznal jsem to podle toho, že víc skáču a dává mi větší námahu se udržet. V okamžiku se mág rozhodne, nebo spíše je donucen, přeskočit kmen spadlého stromu, a než si to uvědomím, druhý kůň se mnou skáče taky. Jakmile dopadne, neudržím rovnováhu, sletím na zem a zakňučím nad několika škrábanci do krve na končetinách a tváři.
    Meldor Scrolls
    Meldor Scrolls


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Join date : 22. 02. 17

    R'elors unesen - Stránka 2 Empty Hador

    Příspěvek pro Meldor Scrolls Fri Feb 24, 2017 8:30 pm

    Musím uznat, že se počasí poslední dobou zrovna nezlepšuje ale co si pamatuju, vždy jsem slýchal o tom, jak to je zde touto dobou kruté, a nebo že by to bylo jinde? No, každopádně jsem se stal tichým společníkem skupiny, chvilkama v toku mích myšlenek i ztrácím předivo reality, ovšem hned ho zase nacházím. Pomalu se rozhlížím kolem sebe a prohlížím si členy našeho malého "společenství". Kdo by si pomyslel, že kolem sebe budu mít tolik dívek já tedy ne. Pohledem se pomalu vracím zpět k Nauen která pronese slova kamsi za mne. Pomalu zpomalím a pohladím koně, přičemž můj pohled putuje společně se slovem dozadu. Tak mne napadá, už je to nějakou dobu co jsem něco jedl, nebo si alespoň něco ulovil, nejspíše bych měl využít příležitosti a něco si koupit, pokud tedy půjdeme do města. "Až prapodivné ticho." Zamumlám s pohledem již opět mířícím před sebe, na tom městě je něco opravdu zvláštního, ale tak kdo jsem já abych to soudil, skoro ani nepamatuju, jestli jsem tady už někdy byl.
    Yōso
    Yōso


    Poèet pøíspìvkù : 9
    Join date : 01. 01. 17
    Age : 97
    Location : Möien

    R'elors unesen - Stránka 2 Empty Re: R'elors unesen

    Příspěvek pro Yōso Fri Feb 24, 2017 9:07 pm

    Byla jsem tak zahleděná na svoje šípy,že jsem skoro nepostřehla, že na mě Nauen mluví. Trochu sebou trhnu a narovnam se v sedle. "Není problém" zamlumlám a prokřupu si prsty. Sice je na nic nepotřebuju,ale stal se z toho takový můj zvyk. Zavřu oči a pomocí tichých slov začnu prohledávat hlavy obyvatelům nedalekého města. Procházím tisíce vzpomínek a vytahuju ty,na kterých se objevuje Isfeťanský mág. Není těžké ho poznat,oblékají se skoro všichni stejně. Po pár minutách otevřu oči. "Projeli městem a zamířili směrem k horám. Ve městě si osedlali dva koně,takže teď budou pokračovat rychleji" řeknu a ukážu smerem k horám. "Když si pospíšíme,možná je dohoníme ještě před průsmykem." Chytnu otěže. V horách by se mi stopovalo těžko. Na kamenné cestě je to totiž prakticky nemožné. Nebo spíš,mimo moje schopnosti
    Nauen Neima
    Nauen Neima


    Poèet pøíspìvkù : 12
    Join date : 03. 11. 16
    Age : 24
    Location : Möien

    R'elors unesen - Stránka 2 Empty Hador

    Příspěvek pro Nauen Neima Thu Mar 16, 2017 9:16 am

    "Je nečas, jen šílenec by v tomhle počasí chodil ven." Významně se podívám za sebe, řpesněji na Yoso. Žádná hospoda, Yoso, ani ty nová. Musíš si na to zvkynout, když cestuješ zrovna se mnou.
    Pobídnu opět Đarrena a rozjedu se na druhou stranu města.
    Osud
    Osud


    Poèet pøíspìvkù : 4
    Join date : 22. 01. 17

    R'elors unesen - Stránka 2 Empty Cesta k průsmyku za Hadorem

    Příspěvek pro Osud Thu Mar 16, 2017 9:35 am

    *Mág*
    Přeskočil se svým černým kradeným koněm spadlý strom a asi o tři minuty později si uvědomil, že jedou nějak rychle. Ohlédl se a spatřil druhého koně bez zátěže. Ten ŠMEJDSKÝ barbar! Pomyslel si, zpomalil koně a otočil to zpět. Věděl, že jeho možným případným pronásledovatelům to leda ulehčuje. Nevadí, toho elfa dovézt musel. Nalezl ho válejícího se na sněhu. Seskočil z koně a sebral otravně těžkého elfa pomocí kouzel. Vyhodil ho jistým jen jemu známým kouzlem do sedla a pouhým mávnutím ruky ho přivázal. "Ty se nebudeš pokoušet se nějak sundávat, protože se ti to stejně nepodaří."
    Nasedl na koně a opět ho pobídl k trysku.
    R'elors Ar-Feiniel
    R'elors Ar-Feiniel


    Poèet pøíspìvkù : 6
    Join date : 31. 12. 16

    R'elors unesen - Stránka 2 Empty Cesta k průsmyku

    Příspěvek pro R'elors Ar-Feiniel Sat Jun 17, 2017 9:41 pm

    Bohužel se pro mne během pár minut stihl únosce vrátit. Ani nemusel nijak spěchat, odplazil jsem se sice pár metrů od místa dopadu, ale víc jsem nezvládl, jsem moc slabý. Když mě pomocí kouzel připoutá zpět ke koni, lehce sebou zacukám, abych zjistil, že se tentokrát nedostanu pryč z koně a nemám už šanci na útěk. Rychlým tempem se blížíme k průsmyku, který se neustále přibližuje. Co když už opravdu nemám šanci na záchranu? A co se mnou vůbec chtějí udělat?!

    Sponsored content


    R'elors unesen - Stránka 2 Empty Re: R'elors unesen

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 8:47 am