Möien - textové fantasy RPG.


  Moriko Enithrielle

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 39
  Join date : 03. 11. 16
  Location : Everywhere

  Moriko Enithrielle

  Příspěvek pro Admin za Mon Dec 05, 2016 4:17 pm

  Základní informace
  Jméno: Moriko Enithrielle (původně Enikawa Moriko)
  Věk: 18
  Druhé jméno: -
  Pohlaví: žena
  Rasa: člověk
  Pravák nebo levák? levák
  _____________­________________________­________________
  Vzhled
  Dívka, postavy vyšší, poměrně hubené, ale docela svalnaté - na dívku. Obličej je spíše protáhlý, lemovaný dlouhým neukáznitelným roštím nazývaným vlasy, kaštanové, místy až čokoládové barvy. Pleť má pihatou a osmahlou od slunce. V tmavozelených očích tančí veselé jiskřičky. Přes pravé oko se táhne teňounká, bledá jizva.
  Oblečená je v obyčejných tmavých kalhotech s velkými kapsami, tenké černé bundě a lehké modré košili s krátkými rukávy. U pasu má neustále svou katanu z lidského světa, které říká Kadze nebo jedenapůlruční meč Ventus. Jediné její ozdoby jsou ošoupaný drhaný náramek s dřevěnými korálky, který nikdy nesundává z pravého zápěstí, několik dalších dřevených korálků, které nosí „pro štěstí“ na kožené šňůrce na krku a tři obyčejné kovové kroužky v uších (dva v levém, jeden v pravém).
  _____________­________________________­________________
  Historie
  Moriko se narodila v běžné japonské rodině Enikawových, coby jedináček. Ovšem Enikawa adoptovali dívku jménem Nauen, která byla dcera jejich dobrého přítele, jenž zemřel, když byla Nauen malá. Alespoň tak si to myslela. Ve skutečnosti odešel do Möienu, ale to ona, ani Nauen netušily. Hodně se spřátelily a braly se jako vlastní sestry, spíše dvojčata. Spolu navštěvovaly kendó a zkoušely střílet z luku (to první moc nešlo Nauen, střílení zas moc nešlo Moriko). Obě měly velmi rády různé bojování a rvačky, takže většinu času trávily rvaním se a „bojováním“ na zahradě Enikawových. Nikdy se moc nebavily s jinými lidmi, stačily si samy. Hodně si vymýšlely a byly považované za „chuuni“ (chuunibyou = jednoduše řečeno osoba tvářící se, že má nadpřirozené schopnosti). Vydrželo jim to hodně dlouho, ale když jim bylo šestnáct, Nauen se najednou začala chovat divně, postupně se od Moriko distancovala a jednoho dne prostě zmizela. Moriko to dost vzalo, a snažila se zjistit, co se stalo. Rodiče jí nic nechtěli říct, ale ona věřila, že o tom něco ví. Jednou, když nebyli doma, jim prohledala věci a našla vyřezávanou truhličku plnou různých věcí, starých deníků a různých věcí.. a zjistila pravdu, že její rodiče původně žili v Möienu, kde se znali s Naueniným otcem. Odešli kvůli občanské válce, když se Moriko narodila. Když to zjistila, přinutila rodiče, aby jí řekli, kde je brána do Möienu a vydala se tam. Nyní je v Möienu asi dva měsíce, snaží se najít Nauen a kde se dá se snaží pochytit základy větrné magie nebo iluzí. Po příchodu do Möienu se vrátila k původnímu přímení své rodiny – Enithrielle.
  _____________­________________________­________________
  Osobnost
  Moriko je spíše introvertní a snaží se působit uzavřeně a nepřátelsky. Moc jí to ale nejde. Nemá ráda velké davy lidí, nejlíp se cítí ve skupince tak 2–3 přátel. Je drzá, upřímná a má specifický způsob vykládání si zákonů, pravidel a dohod. Jako typický větrný mág je dost horkokrevná a často mění názory. Ovšem taky dokáže být dost umanutá a má problém uznat vlastní chybu. Taky je docela praštěná a pro každou špatnost. Má ráda souboje, jak magické, tak se zbraněma či holýma rukama. Často je bere přehnaně vážně, protože vážně prohrává.
  _____________­________________________­________________
  Rodina
  Matka – Enikawa Amaya
  Otec – Enikawa Taki
  Sourozenci -
  Jiní příbuzní -
  Nevlastní příbuzní
  – sestra Nauen Neimâ Enithrielle (Enikawa)
  _____________­________________________­________________
  Fyzické schopnosti
  Rychlost 4/10
  Síla 6/10
  Výdrž 5/10
  _____________­________________________­________________
  Bojové schopnosti
  Boj s mečem 6/10
  Střelba z praku 3/10
  Obrana 3/10
  Rychlost (obratnost) 4/10
  _____________­________________________­_______________
  Zbraně
  Obyčejný, docela starý ale kvalitní ocelový, jedenapůlruční meč, jež nazývá Ventus, jedenapůlruční, nijak nezdobený, s rukojetí ovázanou kůží, nosí ho u pravého boku a prakticky nikdy ho neodepíná. Získala ho v Köskalecké zbrojnici.
  Dřevěný prak, který sama vyrobila, nepříliš přesný, ale s docela velkým dostřelem (na prak).
  Katana „Kadze“, kterou si přinesla z lidského světa, kde cvičila kendó, má černou rukojeť na konci s dvěmi modrými šňůrkami a na katanu je relativně malá (krátká).
  Nosí ji v černé lakované saji (japonská pochva) s rytinou tyrkysového draka a velmi si ji cení.
  _____________­________________________­_______________
  Inventář
  „ozdoby“ zmíněné v popisu (náramek, přívěšek), truhlička s věcmi z Möienu, jež našla u svých rodičů (staré deníky, pár přívěšků a mapa Möienu), zásoby kávy
  _____________­________________________­_______________
  Magie
  Základní živel: Vítr
  Živel, pro který máš přírodní nadání: Vítr
  Schopnosti: Iluze, manipulace se vzpomínkami (v Iluzích je mnohem zběhlejší než v manipulaci)
  _____________­________________________­______________
  Doplňkové
  Kdo tě přivedl? -
  Víra – Quatro, uznává také hodnoty Cesťanství
  Respektuje tvá postava zákony? Více méně ano

  Kde se nachází tvá postava na začátku příběhu? Jak se tam dostala?
  V nejsevernějším lese Trojlesí, kudy projíždí do blízkého města, aby navštívila známého větrného mága a pokusila se vypátrat nějaké zmínky o Nauen

  Kde se tvá postava nachází na začátku nové verze?

  Poblíž Strážné bašty s Niggem (&Regginem) a Saichi
  _____________­________________________­______________
  Obrázek

   Právě je Tue Jan 22, 2019 2:35 pm