Möien - textové fantasy RPG.


  Taavi Meiie

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 39
  Join date : 03. 11. 16
  Location : Everywhere

  Taavi Meiie

  Příspěvek pro Admin za Tue Jun 06, 2017 5:56 pm

  - Jméno: Taavi Meiie
  - Věk: 43 let
  - Pohlaví: Dívka
  - Rasa: Skalní elf
  - Pravák
  _____________________________________________________
  Vzhled
  Taavi je velice drobná dívka. Měří asi sto šedesát centimetrů a váží něco málo přes čtyřicet kilo. Ačkoli je tolik drobná, pořád je hodně mrštná a pohyblivá, nějaký ten sval se na ni přeci jen docela lehce najde. Vlasy nosí sčesané do dvou culíků, které nechává vzadu na temeni. Má poměrně krátké vlasy, když je zrovna nemá v culících tak jí jen o kousek přesahují bradu. Dlouhá patka, která sahá až pod polovinu tváře překrývá pravé oko. Někdy si ale černé vlasy sčeše tak, že je patka přehozená do jakési vlny a oko nezakrývá vůbec. Když jsme se již dostali k očím, bylo by fajn zmínit, že má každé oko jinak zbarvené. Pravé je čistě černé, druhé v tvrdém kontrastu s ním světle šedé.
  Na obou tvářích těsně pod očima má vytetované dva proužky, zakončené do špičky, ihned nad tímto tetováním, na pravé straně má vcelku výraznou jizvu, která je pravou příčinou toho, proč si většinou sčesává patku přes oko.
  V každém uchu má dvě naušnice, jednoduché stříbrné kroužky.
  Co se týče jejího oblečení, vždy vše sladí do černé, šedé a bílé barvy. Vyjímečně přihodí rudou nebo bledě zelenou. Nejčastěji, nebo spíše pokaždé nosí kápi, která zakrývá celé její tělo až nad kolena. Kápě je vcelku veliká, když by chtěla, mohla by si celou kapuci přes hlavu bez problému stáhnou tak, aby zakrývala i její hruď.
  _____________________________________________________
  Historie
  Ze své minulosti si toho moc nepamatuje. Jediné co se dá říci je, že ví, že se narodila někde u Bezejmenných hor. Nepamatuje si své rodiče, nepamatuje si jak vyrůstala, ani svůj život před svými osmi lety. První věc, kterou si pamatuje ze svého života po ztrátě paměti je, že se topila. Že lapala po dechu a polykala andělíčky. Když už si byla jistá, že je konec a nedokázala se ani hýbat, ucítila najednou jak její paži někdo pevně sevřel a vytrhl jí z vody ven. Kašlala, plakala, byla zoufalá. Zároveň, ale i vděčná tomu, kdo ji z vody vytáhnul.
  Muž, který ji zachránil byl člověk, kočovník. Byl na cestě jenom se svojí rodinou. Tedy s manželkou, tchýní a čtyřmi dětmi. Řekli jí, že ji viděli ve vodě plácat se už nějakou tu chvíli zpět, ale že zatím nebyla příležitost ji vytáhnout, teprve když se konečně přiblížila ke břehu a do klidnější vody. Nic si nepamatovala, byla v naprostém šoku a chtěla jenom plakat. Z této nehezké zkušenosti má onu jizvu pod pravým okem. Když nemělo hledání jejích rodičů dlouhou dobu úspěch, rozhodli se ji přijmout za svoji. Pojmenovali ji Taavi a dali jí přijmení po nich. Celou rodinu si oblíbila a milovala je za to, že ji přijali. S dětmi si často hrávala, ale nelíbilo se jí, že často slyšela narážky na její rasu. Ne od svojí rodiny většinou od lidí, kterým v prodávala věci, jenž nastřádala její rodina na cestách.
  Taavi je měla vážně ráda, vyrůstala s nimi dokud to šlo, ale od jakživa byla hodně zvídavá a měla raději samotu, navíc ji ustavičné narážky nebavily. Proto se jednou sbalila a odešla s tím, že až bude mít světa dost, sama si svoji rodinu najde.
  Zvyklá na kočovný život tedy sama nadále prochází přes Moiën a užívá si života o samotě a v klidu. I tak jí, ale vrtá hlavou její minulost, ráda by svoji pvodní rodinu našla.
  _____________________________________________________
  Osobnost
  Jak působí navenek, taková je uvnitř. Uzavřené děvče, které si k sobě jen tak někoho nepustí. Většinou se usmívá pokaždé, když s někým promlouvá, je uvolněná a tak dále. Ale rozhodně někomu jenom tak nesvěří svoji důvěru. Snaží se být soběstačná, vše zvládat sama a nepotřebovat se na nikoho připichovat.
  Nechce se vázat, má ráda pohyb, poznávání a volnost, pokud by někdo chtěl být s ní, musel by držet krok.
  Užívá si jakousi tajemnou auru, která se kolem ní vznáší. Když někam přijde s kápí přes hlavu, se svým potměšilým, smutným výrazem a tiše kouká kolem, tak se cítí nejlépe. Když pak shodí z hlavy kápi a prohrábne si ofinu, to začnou teprve zvědavé pohledy.
  Na pohled působí hodně plaše, a svým způsobem to tak i je, každopádně to neznamená, že se nedokáže vůbec bránit. Pokud ji někdo překvapí z blízka, bždy má u pasu uvázanou dýku, kterou neváhá v případě nutnosti použít. Teprve když nevyjde dýka, pak je doopravdy bezbranná.
  _____________________________________________________
  Rodina
  - Nevlastní příbuzní: Matka: Sheyla Meiie (nevlastní)
  Otec: Deiro Meiee (nevlastní)
  Sourozenci: Firo, Nei, Kairo a Masie Maiee (všichni nevlastní)
  Babička: Sheyla Tmiro (nevlastní)
  ____________________________________________________
  Fyzické schopnosti
  Rychlost 10/15
  Síla 5/15
  Výdrž 9/15
  Bojové schopnosti
  Střelba z luku 12/16
  Obrana 9/16
  Rychlost (obratnost) 12/16
  ____________________________________________________
  Zbraně
  - Luk z tmavého dřeva, na středu převazovaný tenkým provazem, většinou jej nosí přes rameno, neváží moc, vlastně kolikrát ani nezaznamená, že ho nese. K luku ovšem patří také toulec se šípy. Toulec je ve stejné barvě, na horní části opět převázaný tenkým provazem a je na něm kus kůže, aby se mohl také nosit přes rameno.
  https://2img.net/h/i390.photobucket.com/albums/oo346/InsanitySorrow/Mod%20Releases/IronTitle_zps785246e7.png
  - Dýka z překládané oceli se slonovinovou rukojetí a vykládaným pouzdrem. Asi nejdražší věc, kterou kdy bude mít. Měla ji přivázanou u pasu když ji vytáhli z vody.
  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/9c/f5/d2/9cf5d240d4136efe12a69b9b72d02646.jpg
  ____________________________________________________
  Inventář
  Pod kápí nosí pouze dýku, měšec s penězi(kterých většinou moc není) a vak, který má hozený na zádech. Je to vlastně jen stočená deka, převázaná provazem na dvou stranách a v ní případně zamotané jídlo a oblečení.
  Na krku nosí kožený řemínek, na kterém jsou navlečené zuby, kůstky a dřevěnými korálky. Na sobě má už zmíněnou kápi, šedé tričko, kožené legíny a vysoké, kožené boty.
  ____________________________________________________
  Magie
  - Základní živel: Vítr(začátečník)
  - Živel, pro který máš přírodní nadání: Vítr
  - Schopnosti: Iluze(začátečník), Stíny(začátečník)
  ___________________________________________________
  Doplňkové
  - Obrázek:
  Patka přes oko: http://www.imagehosting.cz/images/sesqcq.png

  Patka sčesaná stranou: http://www.imagehosting.cz/images/vyesan.png

  - Respektuje tvá postava zákony?: Někdy... c:
  - Kde se nachází tvá postava na začátku příběhu? Jak se tam dostala?: Circuia(?), hodně cestuje, tak nejspíše pěšky

   Právě je Tue Jan 22, 2019 2:36 pm