Möien - textové fantasy RPG.


  Saki de Cruel

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 39
  Join date : 03. 11. 16
  Location : Everywhere

  Saki de Cruel

  Příspěvek pro Admin za Wed Dec 28, 2016 4:12 pm

  Jméno: Saki de Cruel
  Věk: 18
  Druhé jméno: -
  Pohlaví: Žena
  Rasa: Moieňan
  Pravák nebo levák? Levák
  _____________­________________________­________________
  Vzhled
  Saki je bělovlasá dívka. Má rudě červené oči, které jsou na ní to nejvýraznější. Je hubená, skoro až vyhublá. Černá zbroj pokrývá skoro celé její tělo. Jediná odkrytá jsou ramena, která si umí bezpečně ubránit a nohy, pod kolena. Stehna jí chrání jakási sukně, vlastně je to látka, hrubá a pevná, na které jsou upevněné další kusy zbroje. Nohy má nahé od kolen až k botám. Její boty jsou těžké, ale dá se na ně zvyknout. Na krku má „obojek“ stejně černý, jako její brnění. Je to prevence proti podříznutí, která jí už nesčetně krát zachránila život.
  _____________­________________________­________________
  Historie
  Saki se narodila do početné rodiny. V tu dobu měla 4 sourozence. Všichni to byli bratři, kteří Saki podporovali svým návykům už od útlého věku. Chodila s nimi do lesa objevovat. Tak lezla na stromy, skákala do jezer a řek, které často neznali ani její bratři. Díky této „výchově“ to nebyla žádná padavka. Ať šli bratři kamkoliv, chtěla být a objevovat s nimi. V tu dobu bylo Saki už 14 let. Jediná, komu to vadilo, byla její matka. Chtěla, aby se z ní stala dobrá hospodyně, a ne, aby běhala po lesích. To Saki odmítala a s bratry chodila do lesa stále. Nakonec matka upustila od svých snah a nechala jí být. Jelikož neměly otce, bratři pro ní byli něco jako otci. Když dovršila svých patnácti, její bratři se složili a koupili jí železný meč. Saki byla nadšená a hned se chtěla učit. Jelikož její nejstarší bratr na tom byl se šermem byl celkem dobře, začal jí učit. Po dvou letech usilovného tréningu začala být lepší než její mistr, neboli její bratr. Potom co ho definitivně překovala, jí to přestalo bavit. Jednoho dne se rozhodla, že odejde objevovat. Sbalila si věci, rozloučila se se svojí rodinou a odešla. Během roku získala svojí zbroj a dýky. Koupila je celkem za drahé peníze.
  _____________­________________________­________________
  Osobnost
  Saki je veselá a potrhlá dívka. Je celkem hyperaktivní. Pořád musí někde lítat, nebo něco objevovat. Je velmi přátelská, jakmile jí pozdravíte, už jste její přítel. Je strašně důvěřivá. Uvěřila by i zlé čarodejnici. Když si z vás udělá přítele, nezbavíte se jí, ale výhoda je taková, že pro přátele by skočila i do propasti. V konverzaci často odbívá od tématu, buď slovně, nebo nějakou činností, která je úplně mimo. Všemu se směje a máloco bere vážně. Je netrpělivá a neskutečně líná. Postavte před ní hlavolam, buď to zkusí a po pár neúspěšných pokusech ho rozbije, nebo bude líná se nad ním vůbec zamyslet. I přes tohle všchno je v boji velmi schopná. Vlastní celkem logické myšlení, proto dokáže ostatní vlivy využívat pro svůj prospěch.
  _____________­________________________­________________
  Rodina
  Matka: Attie de Cruel
  Otec: Sac de Cruel
  Sourozenci: Tor de Cruel, Ac de Cruel, Sali de Cruel, Ivo de Cruel
  Jiní příbuzní: ---
  Nevlastní příbuzní: ---
  _____________­________________________­________________
  Fyzické schopnosti
  Rychlost 5/10
  Síla 6/10
  Výdrž 4/10
  _____________­________________________­_______________
  Bojové schopnosti
  Boj s mečem 7/10
  Střelba z luku 0/10
  Obrana 2/10
  Rychlost (obratnost) 6/10
  _____________­________________________­_______________
  Zbraně
  Jeden dlouhý jednoruční meč.
  Dvě krátké dýky
  Jeden hazecí nůž
  Jak vypadají, z čeho jsou vyrobené..?
  Všechny její zbraně jsou černé. Všechno na nich. Jejich rukojeť i čepel. Avšak když je tma, čepel fialově svítí. Je to sice pěkný efekt, ale ne moc dobrý v boji. Naštěstí mají jiné přednosti. Jsou pevnější než normální zbraně, težce se zlomí nebo poškrábou. Jsou vyrobené z posvěcené ocele, která je slavná svojí lehkostí, přidaný je do nich obsidiánový prášek, který jim přidává na tvrdosti a dává černou barvu a onu svítivou schopnost.
  _____________­________________________­_______________
  Inventář
  Svitek na kterém si poznamenává vymyšlené techniky, které chce zrealizovat a naučit.
  _____________­________________________­______________
  Magie
  Základní živel: Země
  Živel, pro který máš přírodní nadání: země
  Schopnosti: sekundární: teleportace
  terciální: stíny
  _____________­________________________­______________
  Doplňkové
  Kdo tě přivedl?: Niwat ! Very Happy
  Víra:
  Respektuje tvá postava zákony?: Ano, i když se jí často nechce.
  Kde se nachází tvá postava na začátku příběhu?: Trojlesí
  Jak se tam dostala?: Byla na hranicích a omylem se tak přenesla. (teleport)
  Obrázek:

   Právě je Tue Jan 22, 2019 2:35 pm