Möien - textové fantasy RPG.


  Alegria

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 39
  Join date : 03. 11. 16
  Location : Everywhere

  Alegria

  Příspěvek pro Admin za Wed Dec 28, 2016 4:11 pm

  Jméno : Alegria
  Věk : 95
  Pohlaví: žena
  Rasa: lesní elf
  ______________________________
  Vzhled: Má velice drobnou postavu. Když myslím drobnou tak opravdu hodně- měří něco kolem 160 centimetrů. Pleť má opálenou od slunce, jelikož často cestuje. Nejčastěji ji uvidíte běhat v něčem černém, nebo v jakékoliv tmavé barvě. Obléká se stroze, jednoduše a hlavně pohodlně. Nemá čas ani peníze na to, aby chodila někam namalovaná, dokonale oblečená a s perfektními vlasy. Ty má přírodně blonďaté, ale už několik let si je nechává barvit na černo. I přes svou drobnou postavu má velice dlouhé prsty zakončené nehty natřené lakem jak jinak než černé barvy. Na jejím obličeji vás zaujmou dvě věci- ta první jsou hluboce posazené a velké smaragdové oči, nad kterými je tenké obočí často pozvednuté do sarkastického úšklebku a ta druhá je velká jizva táhnoucí se od čela až na tvář. Tu se nijak nesnaží skrýt, je na ni hrdá. Po celém těle má kapsičky, ve kterých má schované svoje dýky. Ty jsou její oblíbenou zbraní, jelikož nerada chodí do boje přímo, raději dává pozor z povzdálí. Když už se ale něco stane a ona se ocitne někomu tváří v tvář, jistí to její obouruční meč, který kdysi dávno někomu ukradla. Pod oblečením skrývá obrovské jizvy.
  ______________________________
  Historie: Narodila se stejně jako její dvě sestry, bratr a rodiče v jedné malebné vesničce daleko za nekonečnými pláněmi. Už od mala byla velice oblíbená, hravá a neustále se obklopovala lidmi. Nikdo neodolal jejím obrovským smaragdovým očím. Žila si dokonalý život. Její jediná přítěž byla její mladší sestra. Alegria sama si o ní myslela, že je jen hříčka přírody a opovrhovala jí, což dělal stejně i zbytek vesnice. Ale všechno tohle by se dalo zvládnout, kdyby se jednoho dne její zkažená sestřička nerozhodla pohřbít celou vesničku pod horoucí lávou a poté zbaběle utéct. Alegria měla to obrovské štěstí a před jistou smrtí dochránila maličká jeskyně v hoře, na jejímž úpatí se vesnice rozkládala. Jeskyně jí však neuchránila před žárem a tak si spálila celé tělo. Probudila se po několika dnech v bezvědomí neskutečně hladová a žíznivá. Jak po vodě, tak po pomstě. Byla si jistá, že to udělala její sestra, nikdo jiný magii neovládal a v celém kraji se zemětřesení nikdy nevyskytlo. Tam její štěstí pokračovalo, jelikož v tu dobu jeli zrovna kolem kočovníci. Dali jí najíst, napít, čisté oblečení a obvázali jí rány. Když ještě ten večer odjížděla s kočovníky dál, se slzami v očích sledovala místo kde žila. Přišla o vše. O rodinu, přátele, domov a v neposlední řadě také o vlasy. Neuvěřitelně zahořkla a jejím jediným pocitem se stala nenávist. Nejdřív jen vůči sestře, ale nakonec k úplně všem. Po několika měsících, co putovala s kočovníky, se jich rozhodla zbavit. Ukradla jim zbraně a na vlastní pěst se vydala na cestu. Po několika dalších měsících, hladová a vyprahlá žízní se dostala do Moienu. Rány se jí zahojily, ale jizvy zůstávaly. Vlasy jí narostly, ale už nebyly tak hezké jako dřív. V nejbližším městě se nechala obarvit na černou barvu a tak pohřbila poslední vzpomínku na svůj předchozí domov. Jediné co jí zůstalo, byla nenávist k světu. O několik let později se přidala k Isfeťanským sektám. Stala se důležitou součástí celého řetězce. Častokrát ji nutili k tomu, aby se učila magii, ale ona si nedala říct. Místo toho se den co den učila zacházet se zbraněmi. Jednoho dne se nakonec rozhodla, že se naučí jedné magii-mentální nadvládě a později i manipulaci se vzpomínkami. To bylo jediné, co si dokázala připustit. Stejně ale nejvíce spoléhá na svoje zbraně.
  ______________________________
  Osobnost: Alegria je zlá. Myslím opravdu zlá. Nebude se s vámi bavit, nic ji netěší a už řádku let byl jediný úsměv, který měla na tváři, jen a jen sarkastický. Libuje si v černém humoru.Další věcí, kterou má upřímně ráda je bolest, kterou působí druhým. Její rukou už padlo nemálo lidí, sem tam i nějaký nešikovný elf. Nemá žádné kamarády, ani domácí mazlíčky. Všichni totiž nějakou záhadou umřeli. Alegria je mistryně přetvářek. Ten muž, který podlehne jejím úlisným očím je automaticky mrtvý. Její ego a namyšlenost sahá velmi vysoko, na což už několikrát doplatila. Snaží se své pocity nepřemožitelnosti krotit, od doby co strávila dva týdny v nemocnici už nikdy své protivníky nepodceňuje. Sarkasmus, ironie a naprostá neúcta k autoritám je na denním pořádku. Svůj volný čas tráví výhradně cvičením, i když ho moc není.
  ______________________________
  Rodina
  Matka: Yuzami(mrtvá)
  Otec: Dareth(mrtvý)
  Sourozenci: Yōso, bratr a sestra Malia a Tellur(mrtví)
  ______________________________
  Fyzické schopnosti
  Rychlost 10
  Síla 7
  Výdrž 3
  Vrh dýkami: 10
  Boj s mečem:9
  ______________________________
  Zbraně: 3 vrhací dýky, jeden obouruční meč, oboje lemované zeleným pruhem.
  ______________________________
  Magie
  Živel nepoužívá
  Schopnosti :Mentální nadvláda, manipulace se vzpomínkami
  Víra: ateista
  Respektuje tvá postava zákony?-ne
  Obrázek:

   Právě je Tue Jan 22, 2019 2:35 pm