Möien - textové fantasy RPG.


  Suzuhane Aoi Supido

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 39
  Join date : 03. 11. 16
  Location : Everywhere

  Suzuhane Aoi Supido

  Příspěvek pro Admin za Wed Dec 28, 2016 4:06 pm

  Jméno Suzuhana
  Druhé jméno Aoi Supido
  Věk Čerstvých 35 či převedeno na mentální věk kolem 16… Very Happy
  Pohlaví Žena
  Rasa Pouštní elf s menším vroubkem v rodokmenu
  Pravák nebo levák? Co takhle… Obě! Very Happy Ale přecijen její písmo je lepší, a o milimetr přesnější švih je u pravé ruky.
  __________________
  Vzhled
  Suzu je celkem vytáhlá, měří nějakých 180cm, což je na dívku v jejím věku docela dosti, ale to bychom nesměli mít ten fakt, že je vlastně elfka, pouštní elfka, chceme-li býti přesní. Má netypický vzhled, její pleť není tak tmavá jako u ostatních, nejspíše za to možná může její původ. Její obvod hrudníku není kdovíjak velký. Na každé ze dvou tváří má takové tři čárky, spíše to jsou jizvy, vyvedené po jednom tréninkovém boji, když byla naprosto úplná lama. Plus k tomu byl do ran vetřen prach, aby na tu chybu nikdy nezapomněla. Vždy ji to naskočí, když se zadívá do zrcadla. Dále, opět to „dále,“ na krku schovává svým jasně červeným šátek další jizvu, o které se nikdy moc nechce bavit a nejraději ji vždycky schovává. Její oči, nikdo neví proč, každé oko je jiné barvy plus má krapítek zúžené zornice, jako by byla nějaká kočka, což tomu pohledu také napomáhají jizvy na tvářích, které vypadají jako vousky u kočky. Díky tomu plus jejím dovednostem se jí říká Supido, či Neko, či všelijak na způsob kočky nebo rychlosti. Oblečená je povětšinou dle kočovných kmenů, tudíž lehká tunika, která skoro připomíná kimono s volnými kalhotami. Samozřejmě nesmíme zapomenout její červenou šálu, ani neví, proč je červená a drobnost ve vlasech ve formě dvou malých hnědých pírek, které skoro vypadají jako náušnice. Zvláštnosti jsou výše zmíněné jizvy a další tetování z druhé strany na krku, které se táhne přes rameno, až obklopuje celou ruku, proto ji má věčně v gáze plus s koženou bezprstovou rukavicí, díkybohu, že na prstech nic vytetovaného není, alespoň jí to ulehčuje každodenní práci, je to ta pravá ruka. Jinak se určitě ještě něco málo na jejím těle najde, jakožto další jizvy, či divná znamínka.
  __________________
  Historie
  Abych pravdu řekla, pamatuje si jen dobu, než jí bylo dvacet let, poté jsou vzpomínky mlhavé, i když někdy občasně zahlédne útržek, bohužel to povětšinou doprovází velké bolesti hlavy. Myslí si, že jí někdo zahalil nějakým způsobem myšlenky, ale neví kdo ani jak. Takže zpátky k tomu před oslavením dvaceti let… V tu dobu ještě neměla ona tetování, teprve se vytvořily její jizvy na obličeji, docela si prošla tyranským výcvikem, aby se sama dokázala bránit případně někoho zabít i jen obyčejnou jehlou na šití. Rodiče nikdy nepoznala, ani mlhavě si je nevybavuje, ale pamatuje si, že odjakživa putovala s jedním starším moronským pouštním elfem po poušti, tu a tam někoho střetla, ale nebylo tolik času na seznámení, takže je možné, že se již s někým střetla. Trénink byl doopravdy tyranský, musela si dokonce kvůli tomu zlomit i ruku, aby se naučila lépe bojovat levou rukou, kdyby se té pravé něco stalo. Doopravdy to stálo malou Suzu docela velké nervy. A takhle to šlo dál, dokud se u ní neprojevila magie, to se ví, že schytala menší základní výcvik, ale zdaleka jí to nestačilo. Sem tam se ji pokoušela používat na vlastní pěst, když se dostaly k nějaké oáze, kde bylo dostatek vody, aniž by se namáhala ji sbírat už z tak vyprahlého vzduchu. Teď je onen blok, kdy neví, co se stalo… Zase si věci vybavuje až jí je okolo 33 let. Chtěla se naučit více, a tak se zhruba okolo 35 let rozhodla vydat do akademie. Zezačátku se jí to snažil rozmluvit, ale tvrdohlavec se pozná, co si umanula, tak se stalo. Nedlouho poté se rozhodla vyrazit do akademie se svými jedinými přáteli, statným hřebcem Tsukim a fenkem Hikari. Rozloučila se řádně s tehdejším opatrovatelem alias postarším elfem, který by se už klidně mohl klidit konečně k nějakému kočovnému klanu, aby nebyl tak sám. Takže zhruba takto skončila na akademii, spíše ještě k ní míří, ale už je blízko. Aj se ji v jednom městě povedlo poslat dopis, kdy by zhruba tak mohla přijet, aby se ohlásila.
  __________________
  Osobnost
  Čiperná dívenka s úsměvem na tváři. Zvládne si udělat přátele všude, prostě je kamarádská, někdy upovídaná jindy zamlklejší, záleží zcela na její náladě. V očích má onu jiskru, která značí, že již někoho zabila společně s divokostí. Ne, že by je měla chladné, ale je to prostě znát i z jejích pohybů zabijáka. Našlapuje lehce, ráda přátele leká, když se jí to povede. Krapet ostýchavě a stydlivě vám může připadat při seznamování, než se správně oťuká. Miluje, když si s někým může dát souboj byť jen cvičný. Bojování má v krvi. Ještě jí chybí ocásek s ušima a mohla by být nějaká bojovná kočka. Opravdu miluje zvířata, snad ještě více než ostatní elfy, půleny, lidi s krví elfů nebo obyčejné lidi. Ve vodě je, jak to říct, jako doma – stejně jako na suchu. Nesnáší nerovnopráví, když se stane čas od času v její blízkosti, a když ví co se děje. Znáte to, jak se dělí lidi na ty, kteří stojí u okraje dění, v jeho středu, nebo úplně někde mimo? Tak Suzu prostřídává všechny pozice, přičemž je asi nejvíce u těch, kteří jsou ve středu. Na soupis jejích vlastností určitě nechybí tvrdohlavost a trocha možná trochu více nešikovnosti. V boji je sice jako doma a vypadá při boji jako prosík, ale jakmile jí zmizí z rukou zbraně, stává se sice stále hrozbou, která má výstup skoro jako zabiják, ale nu, sem tam se jí zapletou nohy či něco neopatrného udělá… To by snad mohlo být vše…
  __________________
  Rodina
  Matka Neznámá
  Otec Neznámý
  Opatrovník Sa‘jin
  __________________
  Fyzické schopnosti
  Rychlost 6/10
  Síla 4/10
  Výdrž 5/10
  _________________
  Bojové schopnosti
  Boj s mečem 6/10
  Střelba z luku 1/10
  Obrana 3/10
  Rychlost (obratnost) 6/10
  __________________
  Zbraně
  2× katana, které jsou věčně v kožených pochvách na zádech do tvaru X, čiže mi u každé rukojeť vyčnívá zpoza ramene. Čepele jsou neskutečně ostré, přičemž se dají ještě zostřit za použití vody. Dá se říci, že je do nich vytepaná magie. Rukojeť je kožená, zbarvena do černo-ruda. Ostří nemají snad ani jedinou vadu, jsou dlouhá okolo 65cm, dále jsou v nich vytepány nápisy, které ještě nikdy nepřečetla ani nikdo další, je to absolutně pro každého nečitelné. Pochvy jsou barevně stejné jako rukojetě, tudíž rudo-černé.
  1× nunchak, který má pouzdro povětšinu času zavěšené na opasku, vždy po ruce stejně jako katany. Je složený ze dřeva na koncích kovově zaoblené, místo spoje je z ocelového řetězu. Dřevo se zdá býti ebenové a kovové konce jsou zřejmě též z ocele. Pouzdro je obyčejná tmavě hnědá zpracovaná kůže.
  1× prak, takový ten ne, jak se vystřeluje, ale jestli jste četli hraničářova učně myslím jedenáctý nebo dvanáctý díl, tak ten jak se u něj musí točit, aby to zasáhlo cíl a mělo to zároveň řádnou rychlost, je to pekelně těžké… Neví se, z jakého je dřeva, ale je též tmavé jako eben možná o trochu světlejší, nejspíše to může být z guajaku. Houpe se u druhého boku u pasu zavěšený za opaskem v pouzdře. Pouzdro je taktéž vydělaná tmavá kůže plus u toho mám střelivo v menším váčku též v tom samém pouzdru. Střelivo – kameny obroušené do kulata za pomocí vody.
  __________________
  Inventář
  Starter pack Very Happy
  Ohledně zbraní: střelivo do praku, brousek.
  Oblečení: Šála, tři náramky z kůže na pravé ruce – jsou to vlastně amulety, dva pravé a jeden jen pomyslný jako dárek, dvě ptačí (nejspíše) pírka, šátek, na nošení Hikari, když jedu na Tsukim.
  Ostatní: Sem tam něco na sezobnutí, v měšci pár drobností alias pro někoho cetky, bylinky, kdyby mi nestačila magie, mapa.
  Zvířata: Mladý hřebeček mustanga Tsukim, ochočený pouštní fenek Hikari(samička)
  U zvířat: sedlové brašny, sedlo i s uzdečkou (zvládá jezdit aj bez tohoto), pár kousků ještě dobré mrkve, kartáč.
  __________________
  Magie
  Základní živel:
  Voda
  Živel, pro který máš přírodní nadání:
  Voda
  Schopnosti:
  Léčení, neviditelnost, neverbální magie, chce se toho hodně, opravdu hodně naučit…
  ___________________
  Doplňkové
  Víra: Ateista
  Respektuje tvá postava zákony?
  Podle toho, jak se jí to hodí. Samozřejmě, že skoro každý si někde najde nějakou tu škvírku…
  Kde se nachází tvá postava na začátku příběhu? Jak se tam dostala?
  Poblíže akademie, už ji vidí na dohled. Právě tam cestuje, jestli se právě tam nemůže ledacos přiučit.
  Obrázek

   Právě je Tue Jan 22, 2019 2:36 pm