Möien - textové fantasy RPG.


  Kioshi Watanabe

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 39
  Join date : 03. 11. 16
  Location : Everywhere

  Kioshi Watanabe

  Příspěvek pro Admin za Wed Dec 28, 2016 4:04 pm

  Jméno: Kioshi Watanabe
  Věk: 18 let
  Pohlaví: Muž
  Rasa: Člověk, ale má v sobě i krev elfa.
  Pravák nebo levák? Pravák.
  _____________­________________________­________________
  Vzhled
  Kioshi rozhodně není nějaký obrovský svalovec, na první pohled byste si jej spíše zařadili silově mírně podprůměrného, nenechte se, ale mýlit tenhle hoch v sobě skrývá mnohem více síly, než by se každý myslel. Má krátké černé vlasy, které jsou jen zřídka kdy učesané. Jeho oči jsou pronikavě modré a pod pravým okem, se nachází jizva, kterou utržil kvůli své chybě při tréninku s mečem. Když mu pohlédnete do tváře, tak skoro vždy uvidíte výraz, jako by vás totálně ignoroval nebo, jako byste jej pouze vyrušovali, jako nějaká moucha, jenž mu nedopřeje spánku.
  V Möienu se zřekl většiny oblečení z našeho světa, ovšem nebyl by to on, kdyby neměl nějakou vyjímku. V pravém uchu má náušnici ve tvaru obyčejného kroužku a kolem krku nosí náhrdelník se třemi žraločími zuby. Ten dostal k patnáctým narozeninám od své matky. Nikdy jej nesundává.
  _____________­________________________­________________
  Historie
  Kioshi se narodil v Japonsku. Vyrůstal zde s matkou v jedné staré vesničce. S matkou byly sami, a ačkoli se Kioshi často ptal, tak matka o otci mluvit nechtěla a tak se Kioshi ptát přestal. Ovšem nemyslete, že by bez jednoho rodiče nějak strádal. Vůbec ne, matka mu dokázala dokonale vynahradit otce, starala se o něj, vydělávala a dávala mu více lásky, než se dostávalo jiným, kteří měli rodiče oba. Kioshi neuvěřitelně rád bojoval, což se ho drželo už snad od osmi let a matka mu tedy zaplatila školu sebeobrany. Kioshi se učil hrozně rád a naučil se jak boj beze zbraně, tak boj s mečem.
  Ovšem čím více stárnul, tím více se od matky vzdaloval a pomalu přišlo období vzdoru, kterým si prochází všichni mladí. Začal vynechávat tréninky a velmi často trávil večery s přáteli, kdy pili a kouřili. Dříve matce pomáhal, ovšem teď už ne, najednou to vypadalo, že se umí jen tak flákat a to co se mu matka snažila vždy vštěpovat do hlavy, jako by zmizelo nebo tak to alespoň každý mohl vidět na první pohled.
  Ovšem ani tohle nemohlo trvat věčně. Kioshiho matka onemocněla. Nikdo nedokázal nemoc určit a tedy ani léčit, dokázali pouze říct, že ji nemoc musel trápit už hodně dlouho. Tehdy mu matka prozradila pravdu o původu jeho otce. Řekla mu, že kdysi musela utéct před válkou do světa jménem Möien, kde se zamilovala do jeho otce. Kioshi neměl v Japonsku žádné jiné příbuzné a nikdo v jejich vesnici si nemohl dovolit živit další hladový krk, proto jej matka poslala do světa, o kterém nic nevěděl. Řekla, ať hledá Folase, bratra jeho otce a předá mu její dopis. Den na to umřela a Kioshi se rozhodl její přání splnit. Vydal se tedy do Möienu, do světa, o němž nic nevěděl, vyhledat svého strýce a snad i otce.
  _____________­________________________­________________
  Osobnost
  Kioshi je už od pohledu hulvát, lenoch a je drzý snad na všechny kolem sebe. Často se jen tak fláká a udržuje si svoje zlozvyky, jenž si přinesl ze svého světa: kouření a pití. Ano takový je Kioshi, tedy na první pohled. Pokud se jej pokusíte poznat blíže, tak zjistíte, že to co jej matka naučila, nezapomněl ani zdaleka, i když pořád přistupuje k věcem svým osobitým způsobem. Kioshi dokáže být obětavý a velmi často se staví na stranu slabších. Doslova nenávidí šikanu. Ovšem pokud někdo nadává jemu, tak nehne prstem ani za tisíc let. Je klidný a vyrovnaný, a pokud je rozrušený, rozhodně to na sobě nedává nijak znát.
  Motto: „Jediný co každý člověk musí za svůj život udělat, je zemřít, jen tomu se nikdo z nás nevyhne.“
  _____________­________________________­________________
  Rodina
  Matka: Kuria Watanabe
  Otec: V životě jej nepoznal, ale ukazuje se, že pocházel z Möienu.
  Jiní příbuzní: Strýc z otcovy strany Folas (půlelf)
  _____________­________________________­________________
  Fyzické schopnosti
  Rychlost 3/10
  Síla 5/10
  Výdrž 4/10
  _____________­________________________­________________
  Bojové schopnosti
  Boj s mečem 3/10
  Boj beze zbraně 5/10
  Obrana 4/10
  Rychlost (obratnost) 3/10
  _____________­________________________­_______________
  Zbraně
  Prozatím u sebe žádné zbraně nemá, do Möienu teprve přišel a netuší, že by je mohl potřebovat.
  _____________­________________________­_______________
  Inventář
  Oblečení ze svého světa a zásoby, jenž si vzal z domu. V zásobách se nachází i tři krabičky cigaret, jenž si sem do Möienu propašoval.
  _____________­________________________­_______________
  Magie
  Základní živel: Země
  Živel, pro který máš přírodní nadání: Země
  Schopnosti:
  Stejně jako u zbraní. Je zde teprve krátce a o tom, že by měl ovládat nějakou magii, nemá absolutně ponětí.
  _____________­________________________­______________
  Doplňkové
  Víra: Ateista
  Respektuje tvá postava zákony?
  Pokud nemá o něco vyloženě nouzi, tak zákony neporušuje, pokud by byl ovšem hlady nebo ho někdo chtěl napadnout, tak se dvakrát rozmýšlet nebude.
  Kde se nachází tvá postava na za
  Začátku příběhu? Jak se tam dostala?
  Kioshi zrovna přichází do Města pod Akademií, aby vyhledal svého strýce Folase.
  Obrázek:

   Právě je Tue Jan 22, 2019 2:34 pm