Möien - textové fantasy RPG.


  R'elors Ar-Feiniel

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 39
  Join date : 03. 11. 16
  Location : Everywhere

  R'elors Ar-Feiniel

  Příspěvek pro Admin za Wed Dec 28, 2016 4:03 pm

  Jméno – R'elors Ar-Feiniel
  Věk – 53 (19)
  Pohlaví – muž
  Rasa – pouštní elf
  Pravák nebo levák? – pravák
  _____________­________________________­________________
  Vzhled / 3–10 řádků
  R'elors Ar-Feiniel je celkem vysoký a hubený. Dosahuje výšky až 194 cm a objemově není moc velký, spíše se podobá normálnímu elfovi. Kůži má tmavou, jak se sluší pro pouštní elfy. Obličej má podlouhlý, se špičatou bradou, kterou lemuje širší bradka, menším nosem a nádherně černýma očima. Nelze si nevšimnout také delší jizvy na jeho pravé tváři, která směřuje od oka až k ústům. Můžeme jej také poznat díky jeho malým náušnicím. Vlasy má delší a uhlovitě černé. Většinou se tváří neutrálně, ale jeho úsměv je velmi pěkný a uklidňující. Na krku po většinu času nosí tmavě hnědý šátek (sundává si jej jen na spánek), který je jedním z tradiční části oblečení jeho kmene. Šátek pro něj má velký význam. Vždy na něm můžeme vidět světle hnědý dlouhý háv s černými lemy z lehkého, prodyšného materiálu. Na zádech má téměř vždy toulec s šípy, u opasku šavli.
  _____________­________________________­________________
  Historie / minimálně 10 řádků
  R'elors se narodil do kmene s názvem Al'Fei Heger. Kmen je obchodní, tudíž putují po poušti mezi různými kmeny a nabízí věci, které vyrobili, či odkoupili od někoho jiného a které ostatní kmeny nemají. R'elors se narodil ženě jménem Enelya a muži jménem Ám'ras. Jeho otec Ám'ras umřel, když byl R'elors ještě malý. Ale stihl s Enelyí splodit ještě dceru – Merenwen, jeho milovanou sestru. Výchovu otce ovšem zastoupil strýc T'aurnail, bratr Ám'rase. Vedl R'elorse a Merenwen především k lučištnictví. Přesto také ale podporoval obě děti v boji se zbraní na blízko. R'elorse naučil zacházet se šavlí, Marenwen s chopešem. Dodnes oba dva miluje jako své vlastní děti. R'elorsova matka je místo učení boje naučila tipy a triky k obchodování a smlouvání, jelikož, nebudeme si to nalhávat, pouštní elf musí umět obchodovat a také získat dobrou cenu. Když byli R'elors a Merenwen na začátku putování k dospělosti, tak starý vůdce kmene zemřel, a jako jedinému potomkovi připadl vůdcovský titul. Ten syn byl jejich strýc T'aurnail, kterého R'elors velmi obdivuje.
  _____________­________________________­________________
  Osobnost / minimálně 3 řádky
  R'elors je milý, přátelský a hodný gentleman. Dává téměř vždy přednost ženám a dívkám a má velké problémy bojovat proti opačnému pohlaví. Je zároveň také statečný a dokáže se přemoct do něčeho, co nechce udělat. Je rád, když může být středem pozornosti. Ale není tak výřečný jako jeho sestra. Obvykle se vyjadřuje v krátkých větách, pokud je to možné. Byl matkou vždy vyhováván k tomu, aby měl alespoň přiměřeně dobrý vztah ke kočovníkům. A tak tomu také je. I když není moc nadšený, když si s nimi musí povídat.
  _____________­________________________­________________
  Rodina
  Matka – Enelya Ar-Feiniel
  Otec – Ám'ras Ar-Feiniel (po smrti)
  Sourozenci – sestra Merenwen Ar-Feiniel
  Jiní příbuzní – strýc T'aurnail Ar-Feiniel (bratr Ám'rase, nyní vůdce kmene)
  _____________­________________________­________________
  Fyzické schopnosti
  Rychlost 5/20
  Síla 5/20
  Výdrž 10/20
  _____________­________________________­________________
  Bojové schopnosti
  Boj se šavlí * 6/20
  Střelba z luku (jezdeckého)* 9/20
  Obrana 2/20
  Rychlost (obratnost) 3/20
  _____________­________________________­_______________
  Zbraně
  R'elors miluje svůj jezdecký luk. Je dlouhý přibližně metr a je velmi lehký. Luk byl odkoupen od lesních elfů a je vyroben z jilmového dřeva. T'aurnail vždy tvrdil, že luk z jilmového dřeva je ten nejlepší. A navíc, když je od lesních elfů. K luku samozřejmě má i sadu 20 šípů, jejíž letky jsou z orlího peří.
  Šavli dostal R'elors hned po smrti svého otce. Ten si vždy přál, aby se jeho syn naučil zacházet se šavlí. Na její čepeli je dodnes vyryto A. F. Rukojeť krásně sedí do dlaně a je z příjemného materiálu, nejspíš z kůže.

  _____________­________________________­_______________
  Inventář
  Kožený váček připevněný k opasku, ve kterém nosí peníze.
  Velmi lehká brašna s různými ornamenty přes rameno, ve které nosí různé věci kvůli obchodování, jablka pro svého koně, náhradní tětivu a stříbrný prsten s citrínem od jeho matky.
  _____________­________________________­_______________
  Magie
  Základní živel: oheň
  Živel, pro který máš přírodní nadání:* oheň
  Schopnosti: Mentální nadváha (pokročilá úroveň), Elektřina (začátečnická úroveň)
  _____________­________________________­______________
  Doplňkové
  Obrázek -

   Právě je Tue Jan 22, 2019 2:35 pm