Brána do Möienu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Möien - textové fantasy RPG.


5 posters

    Hlavní příběh

    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 39
    Join date : 03. 11. 16
    Location : Everywhere

    Hlavní příběh Empty Hlavní příběh

    Příspěvek pro Admin Tue Dec 27, 2016 11:36 am

    Schéma příspěvku:
    Do "Title of reply" napíšete, kde se nacházíte.
    Do hlavní části Příspěvku píšete, co se s postavou dělo

    • <Text>

    Náhled příspěvku:

    • Šla jsem tam a tam. Udělala jsem to a to. Potkala jsem toho a toho. Zabila jsem ty a ty. Vykouzlila tamto kouzlo a tamto.
    Frisk Ary Dreemurr
    Frisk Ary Dreemurr


    Poèet pøíspìvkù : 4
    Join date : 29. 12. 16
    Age : 37
    Location : někde nedaleko za počítačovou obrazovkou

    Hlavní příběh Empty Re: Hlavní příběh

    Příspěvek pro Frisk Ary Dreemurr Sun Jan 22, 2017 4:27 pm

    Circulo
    šla postraní uličkou zatím co vedle mě kráčela černobílí fena na vodítku.
    "Hmm... stříhnem to přes náměstí" řekla jsem si spíše pro sebe a šla jsem další postraní uličkou.Objevila jsem se na náměstí a šla jsem dál za svým nosem.Zastavím se a podívám se jestli je za mnou stále fena ,když jsem si všimla že se někam dívá.
    Seth
    Seth


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Join date : 22. 01. 17

    Hlavní příběh Empty Circulo

    Příspěvek pro Seth Sun Jan 22, 2017 4:58 pm

    Velice náhodou se Seth rozhodl si vyrazit z teplého místa v kostele do zimy. Přesněji, přes náměstí rovnou do hospody. Při cestě z hospody však opět narazil na danou osobu z včerejšího dne a taky na její fenu. Chtěl použít lámání světla, ale než se mu podařilo zaktivovat danou schopnost, tak si ho již všimla fena a zlostně na něj hleděla. Poté se k pronásledování pohledem přidala i její panička.
    To je zase den, pomyslel si a pokusil se zachovat se nenápadně a jít dál svou cestou.
    Frisk Ary Dreemurr
    Frisk Ary Dreemurr


    Poèet pøíspìvkù : 4
    Join date : 29. 12. 16
    Age : 37
    Location : někde nedaleko za počítačovou obrazovkou

    Hlavní příběh Empty Circulo

    Příspěvek pro Frisk Ary Dreemurr Sun Jan 22, 2017 5:21 pm

    Kouknu směrem kam se dívá faith (jméno té feny) a uvidím toho jistého muže kterého potkala včera.
    Rozhlídnu se kolem jestli nejsou někde v okolí vojáci.Po pár sekundách jsem jednoho uviděla a šla jsem za ním.Faith se na mě zmateně podívala ,ale nakonec šla za mnou.Řekla jsem tomu vojákovi o tom muži a po chvilce pátrání v davu jsem ukázala směrem kam ten muž šel.Voják kývnul a šel tím směrem.Odepla jsem feně vodítko.
    "k noze" řekla jsem povel a začala jsem běžet tím směrem kam běžel voják.Faith běžela vedle mě.
    Seth
    Seth


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Join date : 22. 01. 17

    Hlavní příběh Empty Circulo

    Příspěvek pro Seth Tue Jan 24, 2017 9:09 am

    Seth se nenápadně ohlížel přes rameno, a tak spatřil, že jej sleduje jeden velice nápadný voják, za ním ta holka a ještě před holkou její pes. Zatraceně, to mám ale dneska den. Pomyslel si a zahnul do boční uličky, jenže narazil na další hlídku vojáků. Jen se po něm odívali, a nechali by ho i jít, kdyby hned za Sethem z ulice nevyběhl první voják, neukázal na něj a nekřikl něco, čemu nešlo rozumět. Dvojice vojáků před Sethem se jen pohnula a popadla ho za ruce. Nemohl dělat absolutně nic, než se jen nechat odvést před místní soudní dům.
    Frisk Ary Dreemurr
    Frisk Ary Dreemurr


    Poèet pøíspìvkù : 4
    Join date : 29. 12. 16
    Age : 37
    Location : někde nedaleko za počítačovou obrazovkou

    Hlavní příběh Empty Circulo

    Příspěvek pro Frisk Ary Dreemurr Tue Jan 24, 2017 7:19 pm

    Když konečně doběhla na místo kam ten muž a voják zahli.Uviděla jsem jak toho muže drželi další dva vojáci a vedli ho někam.Chvilku jsem zaváhala ,avšak potom jsem se rozhodla jít za vojáky.
    Možná přece jenom dostanu věci zpátky... pomyslela jsem si a šla.Faith šla stále vedle mé nohy
    Seth
    Seth


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Join date : 22. 01. 17

    Hlavní příběh Empty Circulo

    Příspěvek pro Seth Wed Feb 08, 2017 7:05 am

    Za jednu krádež je ruka, ale když se k ní přidá dalších sto... Smrt. Jsem pěkně v.. jo, ty víš kde. Tam dole. Pomýšlel Seth při posledních hodinách, když ho vytáhli před pranýř. K tomu ještě tři dny v tomhlenctom zamrzlém království a bude ze mne rampouch. No, alespoň neucítím konec.
    Připnuli ho k pranýři a následně odešli. Před Sethem se začali objevovat hlupáci, co si prostě potřebují po někom hodit jablkem.
    Frisk Ary Dreemurr
    Frisk Ary Dreemurr


    Poèet pøíspìvkù : 4
    Join date : 29. 12. 16
    Age : 37
    Location : někde nedaleko za počítačovou obrazovkou

    Hlavní příběh Empty Circulo

    Příspěvek pro Frisk Ary Dreemurr Tue Mar 07, 2017 12:01 pm

    Naskytl se mi pohled na to jak ho připnuli k pranýři.Po ani ne pěti minutách se objevili další lidé kteří se nejspíše šli podívat co za překvápko tam je...Někteří po tom muži začali házet jablka.Ugh.. jako kdyby neměli nic na práci. Nevěděla jsem proč se mi to tak hnusí...Vlastně cože je za krádež? Ruka? smrt?I kdyby jen ruka... změní ses ten člověk?Každý člověk se může zmenit pokud to zkusí... ale je tohle ta správná cesta mu to ukázat?Proč nad tím vůbec uvažuju?
    ,,k čertu s mojí povahou'' zamručela jsem si jen tak pro sebe ,avšak už jsem se rozhodla... že se mu pokusím pomoct.
    Troporos Carlos Grandsald
    Troporos Carlos Grandsald


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 20. 02. 17

    Hlavní příběh Empty Re: Hlavní příběh

    Příspěvek pro Troporos Carlos Grandsald Mon Jun 05, 2017 6:50 pm

    Tonlip
    Probudil jsem se a vykoukl z okna. Skupina mladých studentů zatím prochází kolem hostince, do kterého jsem se ubytoval. Vykřikl jsem na ně: "Kam máte namířeno?" Oni se zasmáli a řekli, že do univerzity. Rozhodl jsem se jít s nimi.
    Alegria
    Alegria


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Join date : 06. 06. 17

    Hlavní příběh Empty Re: Hlavní příběh

    Příspěvek pro Alegria Tue Jun 06, 2017 8:32 pm

    Se zamručením otevřu oči. Další den. Další nádherný den pomyslím si sarkasticky. Posadím se a podívám se z okna. Ihned mě oslepí bílá záře sněhu. Panebože fuj. Nesnáším zimu. Jsem letní typ člověka, nejsem tu od toho, abych se tu brodila zmrzlou vodou zamračím se.
    Bosýma nohama dojdu až do koupelny. Zadívám se na sebe do zrcadla. Měla bych si jít zase obarvit vlasy pomyslím si a prohrábnu si blonďaté odrosty. S povzdechnutím zamíří do obýváku, kde posbírám svoje oblečení. Trochu divočejší noc no. Ještě že měl dost rozumu a zmizel před úsvitem ušklíbnu se. Vrátím se do koupelny, kde se obleču a umyju. Jde se ven konat dobro" řeknu si tiše a pak se zasměju. "Zas vtipná po ránu" zamručím a otevřu dveře.
    Fuj zamračím se když uvidím mladý pár co se právě svalil do sněhu. Nechutné protočím očima a přeskočím kaluž tvořenou rozteklým sněhem. Nikdy nepochopím, jak tuhle dobu někdo může mít rád pomyslím si a zamířím do hospody na jídlo.

    Sponsored content


    Hlavní příběh Empty Re: Hlavní příběh

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri Mar 29, 2024 7:30 am