Möien - textové fantasy RPG.


  Naomi Hoshima

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 39
  Join date : 03. 11. 16
  Location : Everywhere

  Naomi Hoshima

  Příspěvek pro Admin za Tue Dec 06, 2016 1:39 pm

  Jméno – Naomi Hoshima
  Věk – 19
  Pohlaví – žena
  Rasa – člověk (příchozí)
  Pravák nebo levák? - pravák
  _____________­________________________­________________
  Vzhled
  Naomi je hubená dívka středního vzrůstu, na to, jak je silná, není moc svalnatá. Na hlavě má dlouhé vlnité černé vlasy sahající pod zadek s ofinou sčesanou napravo, která jí z části zakrývá pravé oko. Ve vlasech nosí bílou čelenku, spíše pro ozdobu než za nějakým účelem. Vlasy jí lemují bledý obličej, ze kterého vyzařují tyrkysové sebejisté oči. V uších nosívá dva malé krystaly tyrkysu.
  Naomi nosí černo-bílé oblečení. Bílé tílko bez ramínek, přes které má přehozenou černou bundičku. Od pasu dolů si obléká buď černou sukni s bílými nadkolenkami nebo podkolenkami nebo černé přiléhavé kalhoty. K tomu bílý pásek a boty podle situace. Na zádech nosí jednoruční meč a přes rameno bílou tašku s černým popruhem. Na levém zápěstí mívá černé hodinky a kolem pravého zápěstí stříbrný náramek s tyrkysovým přívěškem.
  _____________­________________________­________________
  Historie
  Naomi se narodila do rodiny Hoshimů jako jedináček. I přes to, že je poměrně společenská, měla často problém zařadit se do kolektivu jako ostatní. Vždy ji všichni brali jako násilnickou a problematickou dívku. Když už byla v očích ostatních taková, řekla si, že začne s nějakým bojovým uměním. Přihlásila se tedy na hodiny karate, kde si našla i pár přátel (a těsně před tím, než odešla do Möienu se dopracovala až k černému pásu). Také se jí opravdu zalíbil boj s mečem, proto jí rodiče zařídili hodiny trošku netradičního šermu. Postupem času zjistila, že má poměrně talent na vše, co souvisí s bojem. Už od malička se také učila střílet z planých zbraní, protože rodinný byznys Hoshimů je obchod se zbraněmi.
  Ve škole byla vždycky jedna z těch chytřejších a měla poměrně dobré výsledky, i když učení nikdy moc nedávala. Rozhodně nikdy nechtěla jít na nějakou výběrovou školu, protože věděla, že by se pro dobré známky musela učit a na to byla moc líná. U maturity prošla s průměrem 2,něco-pod-půl.
  Když bylo Naomi 16, zavraždili jí otce, její matka převzala rodinný podnik a začala trávit více času prací. Asi o rok později Naomi zjistila, že matka pašuje zbraně do Möienu, protože za to vydělá trochu (čti o hodně) víc, než kdyby je prodávala pouze v lidském světě. Po maturitě se tedy Naomi vypravila do Möienu. Často navštěvuje Möienský dům Hoshimů, který mají s matkou koupený u Trojlesí, kousek od Města pod Akademií. Matka jí tam většinou nechává potřebné příslušenství ke zbraním a nějaké drahokamy místo peněz, protože je na opravdu vysoké úrovni alchymie a není pro ní problém je vytvořit. Jinak ale Naomi trajdá mezi lidským světem a Möienem, chodí na Akademii a plní různé úkoly, aby si vydělala peníze.
  _____________­________________________­________________
  Osobnost
  Naomi je inteligentní, neovladatelná, trochu morbidní, psychopatická a tzv. yangire. Umí se naštvat a to pořádně. Je zábavná a společenská, také hodně ukecaná, nenapravitelný otaku a ztřeštěná hetalistka. Má ráda nebezpečí a „pud sebezáchovy“ je výraz, který v jejím slovníku nenajdete.
  _____________­________________________­________________
  Rodina
  Matka – Hoshima Asada
  Otec – Hoshima Kage (mrtvý)
  Sourozenci – jedináček
  _____________­________________________­________________
  Fyzické schopnosti
  Rychlost 6/10
  Síla 8/10
  Výdrž 5/10
  _____________­________________________­________________
  Bojové schopnosti
  Boj s mečem 8/10
  Střelba z palných zbraní 10/10
  Obrana 3/10
  Rychlost (obratnost) 5/10
  _____________­________________________­_______________
  Zbraně
  Naomina hlavní zbraň je její jednoruční meč, jehož hrany jsou pokryty vrstvičkou diamantu a rukojeť má být údajně z dračích šupin (pche… To víte, že jo). Má černou barvu, směrem k ostří přechází barva do bílé. Rukojeť je šedo-černá a na konci má pro mi speciálně vsazený krystal tyrkysu. Původně byl u zásilky zbraní pro nějakého zbohatlíka, jenže ještě než mu stihla jeho zásilka přijít, naštěstí zemřel. Platba za něj už byla provedena a nikdo meč nepostrádal, proto ho Naomi její střežený táta i přes matčiny námitky nakonec přenechal. Vždy ho nosí na zádech v černém koženém obalu.
  Kolem pásku v bílých pouzdrech nosí dvě pistole Glock 34 Gen4, na každé straně jednu. Do nich má speciální poloplášťové náboje z krystalického boru a diamantu ráže 9×19mm, které jí její matka „dělá na míru“, protože, jak už bylo řečeno, jejím koníčkem je alchymie. Ta ji taky pravidelně zásobuje vším potřebným příslušenstvím. Pokud jde o pašování zbraní přes bránu, není to vůbec problém. Je docela zajímavé, že ještě nikoho nenapadlo zkontrolovat, jestli ta taška nemá náhodou falešné dno. Samozřejmě zapečetěné, takže na něj nefunguje magie, ani žádné rentgeny.
  Jako poslední u sebe v tašce Naomi vždy nosí lehce upravený černý vějíř s bílými matnými vzory květin.
  _____________­________________________­_______________
  Inventář
  Zásoby jídla, čaje a kávy; dva multifunkční kapesní nožíky; souprava základních magických předmětů; pytlík plný drahokamů a nějaké ty peníze; blok a psací potřeby; knížečka se základními informacemi o Möienu s mapou, knihu a svitky o magii a schopnostech; potřebné příslušenství ke zbraním; vějíř
  Věci nosí v už zmiňované bílé tašce, která rozhodně NEMÁ falešné dno. #kappa
  _____________­________________________­_______________
  Magie
  Základní živel: vzduch (pokročilá úroveň)
  Živel, pro který máš přírodní nadání: vzduch
  Schopnosti: iluze (pokročilá úroveň), sugesce (začátečnická úroveň), chronokineze (začátečnická úroveň)
  _____________­________________________­______________
  Doplňkové
  Kdo tě přivedl? Moriko (Enikawa) Enithrielle
  Víra – ateista
  Respektuje tvá postava zákony? – Nooo… jako… tak nějak, jak se jí chce a jakou má zrovna náladu.
  Obrázek-

   Právě je Tue Jan 22, 2019 2:36 pm