Möien - textové fantasy RPG.


  Escalis Delvort

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 39
  Join date : 03. 11. 16
  Location : Everywhere

  Escalis Delvort

  Příspěvek pro Admin za Tue Dec 06, 2016 1:36 pm

  Jméno: Escalis Delvort
  Věk: 19
  Pohlaví: Žena
  Rasa: Příchozí
  _____________­______________________
  Vzhled:
  Nuže, Escalis působí už od prvního pohledu jako dívka velmi usměvavá. Vlasy má tmavě hnědé, rámující snědou pleť a táhnoucí se kousek pod lopatky. Obočí je vcelku výrazné, ale i tak lehce přehlédnutelné, hnědé, ale to je ta poslední věc, kterou by se někdo zaobíral. Její oči jsou stejně jako vlasy, tmavě hnědé a dovolím si říct, že jsou na ní to nejkrásnější. Nos, nijak moc velký se táhne až kousek nad rty. Nu a to je další taková část obličeje, které si lidé moc nevšímají, nač také, vždyť není nijak výrazný, vlastně vcelku obyčejný a nezajímavý. Dále plné, ale ne nijak velké rty, které nesou lehce růžovou barvu. Samozřejmě je to růžová, která odpovídá tónu rtu a tak nemůžete čekat zcela růžové rty, snad nějaké neonové, pmf, to určitě. Jsou takové nevýrazné a jeden by řekl, že i lehce přehlédnutelné, ale ne, pohled vám o ně zcela určitě zavadí, přinejmenším když bude mluvit. A to je další věc, hlas- No tak rozhodně není pisklavý, ale ani nijak hluboký, spíše je takový medový, či chcete-li melodický. Uši jsou vlastně typické lidské a snad ani nestojí za zmínku, každopádně nenosí náušnice, pokud nemusí. Má vypracované tělo tím způsobem, že vyniknou její křivky, sic na pažích při zatnutí neuvidíte nikterak velké svaly, ale u dívky jako je ona by to nevypadalo dobře. Její postava je hubená, všechny svaly jsou zpevněné a tak jí žádná stehna, ani paže neplandají do větru. Oděná bývá v nejrůznějších barvách, od bílé po černou, ale nikdy nějak výrazné, křiklavé. Poté mívá pláště, popřípadě kápi, ale to už podle toho, co je k dispozici.
  _____________­________________________­___
  Historie:
  Narodila se v Anglii, v jedné vesničce za Londýnem. Tam žili až do jejích deseti let. Poté se přestěhovali do Francie, tentokrát přímo do Paříže. Milovala to tam a samozřejmě si myslela, že všichni ji budou mít rádi, bude moct začít znovu a bude to zkrátka skvělé, ale to se mýlila, protože většině lidí se její osoba protivila. Ve škole ji ostatní nechtěli mezi sebou a tak zůstávala věčně sama, popřípadě s těmi odpadlíky, ze kterých si udělala dobré přátele.
  Když jí zemřel otec, matka se psychicky zhroutila a Escalis bylo řečeno, že maminka jela na výlet, ale skutečnost byla taková, že ji odvezli do blázince, což bylo divné, aby se prostě jen tak složila a nebojovala.
  No a tak se dvanáctiletá Escalis musela přestěhovat k tetě do Polska, kde vyrůstala další tři roky, potom se opět vrátila do Paříže za svou matkou, která již ukončila pobyt v blázinci, či jak tomu tam říkali.
  Žila už poměrně normální život i když to je velký pojem, tedy řekněme že si našla přátele a konečně jí přišlo, že je vše tak, jak má být, ale to byl velký omyl.
  Netrvalo totiž dlouho a její matka musela s pravdou ven, řekla jí vše, že kdysi dávno bydlela v Möienu a když se jí Escalis zeptala, co to je, kde to je, podala jí mapu onoho záhadného světa. Krom jiného i zmatená a vyjukaná Escalis odběhla do pokoje, aby to vstřebala, bylo to pro ni neuvěřitelné a ze začátku si i myslela, že matka má jen nějakou špatnou reakci na prášky a že se opět zbláznila. Časem se však Escalis začala více zajímat a nakonec, když dovršila devatenácti lest, do Möienu se vydala. Nyní je v něm opravdu krátce, ale chce zjistit více.
  _____________­_________________________
  Osobnost:
  Častokrát by se dala přirovnat k naprosto průměrnému chlapci, vlastně se od nich povahou nijak moc neliší. Mimo vlastností, jako snaha být se všemi za dobře a ke všem se chovat mile bez ohledu na to, jací jsou, nebo snad i přátelskosti, která však není samozřejmostí, v ní zakořenila i arogance a použití sarkasmu je už tak nějak automatické. Ale i přes to nepatří k těm dívkám, které někoho ponižují kdykoli se jim naskytne příležitost. Ona se snaží trochu se usměrnit. Je velice trpělivá, ale i ten nejtrpělivější stvoření jednou řekne „Dost!“ Přeci si vše nenechá líbit.
  Samotu občas potřebuje, ale nijak ji nevyhledává. Většinou je ona ta, která se přizpůsobí, je-li člověk v její přítomnosti spíše tichý, je klidná, omezuje smích a své občasné výlevy nálad, které pro okolní svět mohou být i nepříjemné, ale co se týče těch více ‚rozjetých,‘ samozřejmě se chová zcela bláznivě. Život je přeci jen jeden, alespoň pro ni.
  Občas se musí zhluboka nadechnout, protože má tak blízko k slzám, je to přeci jen dívka a nikdo od ní nemůže očekávat, že se bude chovat jako ten největší necita a nedá nic najevo. Snaží se zachovat si v každé situaci chladnou hlavu a nijak zbytečně nevyšilovat. Nikdy nevíte, jak zareaguje, je nepředvídatelná, tedy pokud nejde o někoho, kdo umí ve zvířatech číst a na takové si dává pozor.
  _____________­________________________­_________
  Rodina
  Matka – Elian
  Otec – Deron
  _____________­________________________­_________
  Fyzické schopnosti:
  Rychlost 5/10
  Síla 5/10
  Výdrž 5/10
  _____________­________________________­____________
  Bojové schopnosti:
  Boj s mečem 4/10
  Střelba z praku 4/10
  Obrana 4/10
  Rychlost (obratnost) 4/10
  _____________­________________________
  Zbraně:
  Většinou používá katanu, která je jíž nejblíže, dále je to luk, protože boj na dálku je něco pro ni, nakonec už jen ty obyčejné meče a dýky, kterým však nijak velký prostor nedává.
  _____________­________________________­____________
  Inventář:
  Zbraně, mapa, batoh a KPZ
  _____________­________________________­________________________­_____
  Základní živel: Země
  Živel, pro který máš přírodní nadání: Země
  Schopnosti: Telekineze, Telepatie
  _____________­_____________________
  DOPLŇKOVÉ
  Kdo tě přivedl? Kdo nevím, dokonce ani hru, na které jsem našla odkaz
  Víra Je jednou z mála Příchozích, co věří v Maat
  Respektuje tvá postava zákony? Většinou
  Obrázek:

   Právě je Tue Jan 22, 2019 2:36 pm