Möien - textové fantasy RPG.


  Tetsuya Itachi Asano

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 39
  Join date : 03. 11. 16
  Location : Everywhere

  Tetsuya Itachi Asano

  Příspěvek pro Admin za Tue Dec 06, 2016 1:34 pm

  Jméno: Tetsuya Asano (první jméno skoro vůbec nepoužívá, představuje se vždy jako Itachi Asano)
  Věk: 25 let
  Druhé jméno: Itachi
  Pohlaví: Muž
  Rasa: Příchozí
  Pravák
  _____________________________________
  Vzhled:
  Už na první pohled vypadá poměrně temně, ale zároveň i smutně. Avšak z jeho pohledu srší zároveň i moudrost. Je to Japonec, takže s jeho výškou to není nijak valné. Pravděpodobně měří okolo 170 centimetrů, ale spíše o něco méně. Má velmi světlou pleť, což je u lidí jako on neobvyklé. Má delší černé ježaté vlasy, které ale nosívá v culíku. Stejně černé jako jeho vlasy jsou i jeho oči. Někdo by řekl, že jsou hnědé, ne, opravdu jsou černé. Na bradě má nějaké ty vousy, ale nijak moc. A ještě méně jich má na tvářích (skoro žádné). Ačkoliv mu vousy nikdy moc nerostly, má je proto, že se moc často neholí. V levém uchu mí tři kroužky. Oblečení mívá většinou černou a červenou barvu. Avšak tílko je výjimka, to má vždy bílé. Na jeho zádech se vždy houpe pouzdro s jeho věrnou kamarádkou, katanou. A aby se nezapomnělo, na krku má náhrdelník se zuby. Vlastně ani neví, z jakého zvířete jsou, protože jej dostal od otce.
  ______________________________________
  Historie:
  Jeho předkové kdysi přišli do Möienu z Japonska. Když sem z Japonska jeho předkové dorazili, oddělili se od ostatních a žili si po svém. Ale teď už k samotnému Itachimu. Brzy po jeho narození mu zemřela matka, tak vyrůstal jen s otcem. Jeho otec také nikdy nebyl žádný svatoušek, tak šel Itachi v jeho šlépějích. Navzdory tomu, že často porušoval zákon, do vězení ho zatím nedostali. V dětství měl od otce tvrdou výchovu. Učil se bojovat a trénoval trochu i magii. Stal se z něj dobrý bojovník s katanou. Naučil se i něčemu jinému než boji. Umí psát v kaganě a pomocí run. Latinku se ale nikdy nenaučil. Plynně hovoří Japonsky. V jeho životě ale nebyly jen výhry, potýkal se se svými vlastními démony. Ale nejen to, při boji se silnějším nepřítelem málem přišel o oko. Naštěstí mu po tom zůstala jen nepěkná jizva přes levé oko, na kterou by nejraději zapomněl.
  __________________________________
  Osobnost:
  Po nadané matce zdědil inteligenci a po otci skvělé schopnosti boje. Po matce zdědil vše dobré, ale po otci i několik špatných věcí. Třeba to, že má zálibu v zakázaných věcech a je poměrně zlý. Vždy se soustředí jen sám na sebe a dalo by se říct, že na ostatní kašle. Většinou si skoro s nikým nepadne do noty. Nesnáší ty, kteří si o sobě myslí kdo ví co. Paradoxem ale je, že on sám o sobě si to myslí. Považuje se lepšího než ostatní. Vypadá tak nevinně, ale u něj zdání opravdu klame. Na svém účtu už má vin více než dost. Také je poměrně tvrdohlavý. Většinou se snaží dosáhnout jen toho svého a nenechá si od nikoho poradit. Nemá rád společnost, jednoho člověka s sebou snese, ale jak je jich více, to už mu moc nejde. Nejhorší na něm ale je, že má zlou osobnost, a pak ještě jednu, o dost zlejší a zákeřnější. Ta horší ho ovládne, když se opravdu hodně naštve. Je pak k nezastavení. Může to vést i k neuváženým činům. Ačkoliv se nad sebou často zamýšlí, nikdy ještě nedošel k názoru, že by se měl změnit. Někdy si jen tak povídá sám se sebou. Právě protože po matce zdědil svědomí, tak se dost často užírá. Může klidně jen tak chodit po louce, chvíli si nadávat a chvíli se zase obhajovat. U tohoto stavu, i u každého jiného platí, že není dobré si na něj dovolovat nebo se ho jakkoli snažit provokovat. Ony tyhle situace pak nemusí končit moc dobře. Je o něm ale známo, že se nikdy nevzdává. Řeknete si: Konečně mě nechal nepokoji. Nenechte se mýlit, on vás nepokoji nikdy nenechá. Když se to vše shrne, je to velmi složitá osobnost, o které nikdo neví vše. Je opravdu těžké s ním po dobrém vyjít a vůbec se s ním bavit. Pokud nejste podobní jako on, o jeho přátelství s vámi moc neuvažujte.
  ______________________
  RODINA:
  Matka – Izumi (mrtvá)
  Otec – Kenji
  Sourozenci a jiní příbuzní – nemá
  _________________________
  FYZICKÉ SCHOPNOSTI:
  Rychlost – 6
  Síla – 5
  Výdrž – 4
  BOJOVÉ SCHOPNOSTI:
  Boj s katanou – 7
  Obrana – 4
  Rychlost (obratnost) – 5
  _______________________
  ZBRANĚ:
  Katana
  Když uvidíte jen pouzdro, ve kterém ji nosí, i tak vás hned upoutá, jak je pečlivě zdobeno. To samé je i s katanou samotnou. Do čepele je vyryta jedna věta v japonské katakaně. Jeho jediná katana je opravdu mistrovským dílem. Nejen že je velmi pevná a kvalitní, ale je i velmi lehká, takže se s ní snadno manipuluje. Většina jejích skvělých vlastností je zaviněna tím, že byla vylepšena magií. Avšak není pro každého. Pro někoho zvyklého manipulovat s těžkými zbraněmi by boj s ní byl obtížný.
  ________________
  INVENTÁŘ
  Malá kniha básní popsaná miniaturním písmem. Většinou se jedná o básně, co se nad něčím zamýšlejí, hlavně pak nad různými negativními věcmi.
  Svitek s nějakými kouzly a moudry po matce.
  _________________________
  MAGIE
  Základní živel: Oheň
  Živel, pro který máš přírodní nadání: Oheň
  Shopnosti: Mentální nadvláda, Stíny
  ________________________
  DOPLŇKOVÉ
  Četl jsi pravidla? Ano
  Kdo tě přivedl? Nikdo
  Víra: Quatro, přiklání se k Isfetu
  Respektuje tvoje postava zákony? Ne
  Obrázek

   Právě je Tue Jan 22, 2019 2:35 pm