Möien - textové fantasy RPG.


  Đin €len

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 39
  Join date : 03. 11. 16
  Location : Everywhere

  Đin €len

  Příspěvek pro Admin za Tue Dec 06, 2016 1:31 pm

  Jméno - Đin €len
  Věk - 19
  Druhé jméno – Nemá
  Pohlaví – Žena
  Rasa – Člověk
  Pravák nebo Levák – Pravák
  _____________­________________________­_________________________
  Vzhled
  Đin je drobné střední postavy. Má čokoládově hnědé oči a plavé vlasy, které jí sahají někam do polovic pasu a většinou je nosí rozpuštěné. Světlou pleť a drobný nos a úzký ústa. Nosí převážně černé oblečení… pořád skoro to samé, protože nemá peníze, aby si koupila nové. Nosí tedy svou černou mikinu se svými černými kalhotami a černými, vysokými botami. Téměř pořád při sobě taky nosí svou dýku, na kterou se spoléhá, když nemá po ruce svůj drahocenný meč.
  Historie
  Đin se narodila v jedné malé a zchátralé vesničce jménem Dennëssar, která se nacházela na severo-západě, přesněji nad Hyreem, který leží nad řekou Krésan. Její rodina se o ni vůbec nezajímala, a snažila se jí co nejvíce ignorovat. Pro celou vesnici byla Đin duchem. Đin se tohle pokoušela snášet až do svých 16 let, ale pak už to nevydržela a utekla. Toulala se a snažila se vydělat aspoň dostatek peněz na jídlo, oblečení a jiné potřebné věci. Někdy přespala u svého strýčka, který bydlel hluboko v bezejmenných horách, ale nechtělo se jí tam zůstávat, jelikož se bála, že by ji tam někdo našel a strýce zabil. Přesto zůstala, a jelikož její strýc byl kovářem, nutil jí pořád do namáhavé práce. Přesto… Đin se nikdy nezalíbilo kování, spíše raději bojovala s meči, místo toho, aby je vyráběla.
  Osobnost
  Osobnosti je dosti nedůvěřivé, ale zato vznětlivé. Nenávidí, když se všechna pozornost směřuje na ní a nenávidí lidi, co jí stojí pořád za zadkem. Je strašný estetik a vadí jí lidé, co jí dělají bordel ve věcech. Moc se nešťourá v minulosti a žije radši přítomností. Snaží se to někam dotáhnout, stále se zlepšovat a hlavně neprohrávat, protože to nenávidí ze všeho nejvíc.
  _____________­________________________­___________________
  Rodina
  Matka – Artë
  Otec – Yontarillo
  Jiní příbuzní – Vzdálený strýc u kterého občas přebývala
  Fyzické schopnosti
  Rychlost – 5/10
  Síla – 6/10
  Výdrž – 4/10
  Celkem: 15 Wink
  Bojové schopnosti
  Boj s mečem – 7/10
  střelba z luku – 4/10
  Obrana – 2/10
  Rychlost (obratnost) – 2/10
  Zbraně
  Jeden obouruční meč z kvalitního kovu se zdobeným jílcem, který jí ukoval její strýček. Také vlastní jednu dýku, kterou má jako takovou pojistku. (Ačkoli umí zacházet i s lukem, žádný vlastní nemá)
  Inventář
  Kromě zbraní vlastní také trochu peněz, ale není to zdaleka moc. Vlastní i pár knih ze kterých se naučila číst a psát a postupně se pak učila i dalším věcem.
  Magie
  Živel oheň
  Sekundární – přeměna
  Terciální – Chronokeneze
  _____________­________________________­_____________________
  Doplňkové
  Kdo tě přivedl? První, dko mi o Gate řekl byla Nauen
  Víra – Věří sama v sebe
  Ctí zákony? No, občas něco čórne, když už není z čeho žít, ale jinak jo :DD
  Kde se nachází – V akademii… prostě se tam spawnula xD
  Obrázek:

   Právě je Tue Jan 22, 2019 2:36 pm